Výsledky soutěží hudebního oboru

krajské kolo 2018

Hra na bicí nástroje – sólová a souborová hra
Všechny vyučuje pan učitel Fišar
Kategorie: do 11 let, 2 – 4 minuty
Herčíková Anna, bicí souprava – čestné uznání
Šíma Jáchym , bicí souprava – čestné uznání
Kategorie: do 12 let, 2 – 4 minuty
Herčík Matěj, bicí souprava – čestné uznání
Kategorie: do 13 let, 3 – 5 minut
Hauptmann Ondřej, bicí souprava – čestné uznání
Kategorie: do 15 let, 3 – 6 minut
Šíma Adam, bicí souprava – 3. místo
Kategorie: do 16 let, 4 – 7 minut
Michal Jakub, bicí souprava – 3. místo
Hra na dechové nástroje
Kategorie: do 9 let, 2 – 4 minut
Čermáková Anna – 1. místo, postupuje do ústředního kola
učitelé: Wilhelmová, Jirásková
Kategorie: do 10 let, 3 – 5 minut
Hnátková Linda – 2. místo
učitelé: Jelínková, Dědičová
Kategorie: do 12 let, 4 – 6 minut
Matoušek Radek – 1. místo, postupuje do ústředního kola
učitelé: Jelínková, Dědičová
Berti Ondřej – 1. místo
učitelé: Wilhelmová, Jirásková
Kategorie: do 14 let, 4 – 8 minut
Knorová Emma
učitelé: Jelínková, Dědičová
Kategorie: do 13 let, 3 – 5 minut
Hauptmann Ondřej, trubka – 1. místo, postupuje do ústředního kola
učitelé: Brabec, Truhlářová
Kategorie: do 14 let, 4 – 8 minut
Tvrz Jakub, trombon – 2. místo
učitelé: Brabec, Truhlářová
Kategorie: do 17 let, 5 – 10 minut
Holá Veronika, hoboj (anglický roh) – 2. místo
učitelé: Polánková, Dědičová
Kategorie: do 12 let, 3 – 5 minut
Truhlář Martin, klarinet – 1. místo
učitelé: Koliha, Truhlářová
Kategorie: do 17 let, 5 – 10 minut
Toušková Barbora, saxofon – 1. místo
učitelé: Koliha, Truhlářová
Kratochvílová Barbora, saxofon – 3. místo
učitelé: Koliha, Truhlářová
Kategorie: do 19 let, 6 – 10 minut
Hornof Tomáš, saxofon – 2. místo
učitelé: Koliha, Truhlářová
Sólový a komorní zpěv
Kategorie: do 12 let, 2 – 4 minut
Berti Ondřej, zpěv – 2. místo
učitelé: Polanová, Truhlářová
Kategorie: do 13 let, 2 – 4 minut
Bradáč Mikuláš, zpěv – 3. místo
učitelé: Petržilková, Dědičová
Kategorie: do 23 let, 8 – 12 minut
Koutníková Valentýna, zpěv – 3. místo
učitelé: Prachařová, Dědičová
Kategorie: do 16 let, 4 – 6 minut
Žihla Marek, zpěv – 1. místo, postupuje do ústředního kola
učitelé: Prachařová, Dědičová
Kategorie: do 12 let, 3 – 5 minut
duo Čermáková a Tvrzová, komorní zpěv – 1. místo
učitelé: Polanová, Truhlářová
Kategorie: do 20 let, 6 – 9 minut
duo Žihla a Řeháková, komorní zpěv – 2. místo
učitelé: Prachařová, Dědičová